Załoga

Słów kilka o... załodze Katalogu.

Netka: założycielka, administratorka
Mam na imię Aneta, ale w blogosferze posługuję się nickiem Netka. Za sobą mam już piętnaście wiosen. Wyglądem się jakoś szczególnie nie wyróżniam - niska, raczej szczupła, okulary na nosie oraz zielone oczy, włosy w kolorze brązowym.
Jaka jestem z charakteru?
Uważam, że jestem jedną wielką sprzecznością. Jestem jednocześnie miła i wredna, pomocna i egoistyczna... Wiem jednak, że jestem kreatywna. Mam milion pomysłów na minutę i zbyt mało czasu, by je wszystkie zrealizować.
Kocham książki, czytam codziennie i nie wyobrażam sobie bez tego życia. Do szczęścia wystarczy mi dobra książka, kubek herbaty oraz koc. 
Oprócz książek interesuję się także rysowaniem, mimo że mój talent pozostawia dużo do życzenia, oraz od niedawna grą na gitarze.
Kontakt: aneta0128@op.pl
_________________________________________________________________________________

Kaniaa: administratorka
• Jestem osiemnastoletnią uczennicą Liceum ogólnokształcącego, miłośniczką książek, czy internetowych opowiadań o tematyce miłosnej oraz psychologicznej i co więcej wierną fanką muzyki – codziennie pochłaniam jej niebotyczne ilości, nie patrząc na świat na około. Uwielbiam pisać, oglądać filmy , szczególnie dramaty, komedie, psychologiczne i akcji, oraz czerpać korzyści z życia. Nigdy nie ograniczam się do jednego, lecz wytyczam sobie coraz to nowe, nie zawsze warte uwagi cele.
Jestem osobą kontaktową, skrupulatną i wyrozumiałą, dlatego w razie jakichkolwiek pytań, czy problemów, z chęcią służę pomocą :)
Kontakt: kasia.g99@wp.pl
Linki: Blog

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz